• DROPSHIPPING

Oferujemy usługę dropshippingu dla klientów prowadzących działalność gospodarczą lub osób prowadzących działalność nierejestrowaną ( zamówienie od osób prowadzących działalność nierejestrowaną musi zawierać minimum dwa komplety felg w jednym zamówieniu). Po zarejetrsowaniu się i weryfikacji   dla odbiorców działających w modelu dropshippingu udostępniamy pełną ofertę  w postaci plików XML , ceny hurtowe , zdjęcia, opisy ,   oraz dogodne płatności. Pomagamy w konfiguracji wyszukiwarki w Państwa sklepie internetowym ale tylko na oprogramowaniu SKY-SHOP.

Jeżeli nie są Państwo zorientowani w temacie felg samochodowych, a będą otrzymywali Państwo pytania od klientów
proszę się nie martwić i przekazać pytanie do nas . Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, doradzimy, podmowiemy,
dobierzemy odpowiednie felgi do samochodu klienta.


WRUNKI USŁUGI DROPSCHIPPING

- przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.
- nie realizujemy usługi dropschippingu za pobraniem
- ewentualne reklamacje na usługi transportowe lub uszkodzenie towaru podczas transportu : należy szczególnie uczulić odbiorców do osobistego odbioru przesyłki i potwierdzenie własnoręcznym podpisem. Prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy kurierze. W razie zauważenia uszkodzenia towaru bezwzględnie należy w momencie odbioru spisać z kurierem protokół szkody, który należy wypisać starannie wymieniając wszystkie elementy opakowania oraz opisać rodzaj uszkodzeń. Wymagamy również przesłania do nas zdjęć uszkodzeń towaru oraz opakowania. Tylko w takim przypadku reklamacje będą rozpatrywane w terminie 30 dni od daty zgłoszenia i przesłania całej dokumentacji.
-nie przyjmujemy zwrotów towarów.
-nie ma możliwości wymiany towaru.
- jeżeli zdarzą się opóźnienia w wysyłce w ramach rekompensaty możliwe jest udzielenie niewielkiego rabatu na następne zamówienie.Wszystkich chętnych do współpracy na zasadach dropshippingu zachęcamy do rejestracji oraz przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną . W odpowiedzi prześlemy szczegółowe zasady współpracy w ramach tej usługi.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY